Bir Sorum Var

1) Artisan Kitap Kulübü Nedir?
Artisan Kitap Kulübü belirlenen ücret karşılığında üye olabildiğin, bu üyelik karşılığında her ay dilediğin adrese küratörün seçtiği 3 kitap gönderen ve kitap buluşmaları düzenleyen bir oluşumdur.

 

2) Tam olarak anlamadım, sistem nasıl çalışıyor?
Üyelik satın alan kitap severlerin üyelikleri iptal edilmediği sürece her ay yenilenir ve kredi kartlarından belirlenen ücret çekilir. O ayın küratörü kendi hayatlarında onlara ilham olmuş, farklı sorular sordurmuş ya da sadece paylaşmak istediği 3 kitabı seçer. Küratörün seçtiği 3 kitap her ayın 6’sında ya da takip eden ilk iş gününde üyelerimize kargolanır. Kitapları okuyabilmeleri için üyelerimize 1 ay kadar bir süre tanırız. Bu süre sonunda kitapları seçen küratörümüzle belirlenen mekanda buluşarak kitapları tartışır, fikir alışverişinde bulunuruz.

 

3) Üyelik ücreti dışında herhangi bir ücret ödüyor muyuz?
Hayır, üyelik ücretlerimize kargo vb. tüm ücretler dahildir.

 

4) Banka kartımla üye olabilir miyim?
Üyelik sistemi gereği sadece kredi kartıyla üye olabilirsiniz.

 

5) Artisan Kitap Kulübü Güvenilir midir?
Artisan Kitap Kulübü bugün bir çok site tarafından kullanılan ZebraPos abonelik sistemiyle yönetilmektedir. Ödemeleriniz ise güvenilirliğini kanıtlamış Türkiye’nin en büyük online ödeme sistemlerinden biri olan PayU altyapısını kullanır. Kişisel bilgileriniz SSL sertifikası ile güvence altındadır.

 

6) Artisan Kitap Kulübü Buluşmaları Nedir?
Artisan Kitap Kulübü üyelerinin her ayın seçkisinde yer alan üç kitabı konuşmak, tartışmak, değerlendirmek için bir araya geldiği buluşmalardır. Kitap sohbetinin moderatörlüğünü o ayın kitap seçkisini belirleyen küratör yapar. Kitap buluşmalarına tüm üyelerimiz katılabilir. İzlemek isteyenler için Youtube ve Instagram’dan canlı yayında verilmektedir. Zorlu PSM ev sahipliğinde yapılacak bu buluşmaların davetiyeleri kitap paketleriyle birlikte gönderilmektedir.

 

7) Bugün abone olursam kitaplarım ne zaman gönderilir?
Her ayın 5’ine kadar üye olan kitap severlerin paketlerini ayın 6’sında kargoya veriyoruz. Ayın 5’inden sonra üye olursanız kitaplarınızı takip eden ayın 6’sında göndereceğiz. Örneğin 5 Ağustos’a kadar üye olursanız sizlere 6 Ağustos’da Ağustos ayı seçkisini göndereceğiz. 5 Ağustos tarihinden sonra üye olursanız sizlere 6 Eylül tarihinde Eylül ayı seçkisini göndermiş olacağız. Geç kalıp üye olduğunuz ay itibariyle kitaplarınızın gönderilmeye başlanmasını isterseniz mail ya da Instargram DM yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

8) Tek abonelik satın aldım, kitap buluşmalarına daha fazla kişiyle katılabilir miyim?
Kitap buluşmalarımıza mekanın kontejan kısıtı nedeniyle davetiye ile giriş sağlanmaktadır. Kitap paketleriyle birlikte gönderdiğimiz bir davetiye 1 kişilik katılım hakkı sağlamaktadır. Tek abonelikle kitap buluşmalarımıza 2 kişi olarak katılabilmek için aile paketlerimizden birini satın alabilirsiniz. Bu şekilde tek kitap paketiyle 2 adet davetiye gönderilir.

 

9) Aboneliğimi nasıl yönetebilirim?
Aboneliğinizi yönetmek için giriş yapabilirsiniz.

 

10)Başka bir sorum var.
Tüm soru, görüş ve önerilerinizi info@artisangrup.com mail adresi üzerinden bizlere iletebilirsiniz. Size elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.
düşünen-adamlar

©2020 Artisan Kitap Kulübü ❤ Sevgiyle.

Bizimle iletişime geçin whatsapp