Biz Kısaca...
Artisan Kitap Kulübü belirlenen ücret karşılığında abone olabileceğin ve bu abonelik karşılığında her ay küratörün belirlediği 3 kitaba sahip olup, kitap buluşmalarına katılabileceğin bir oluşumdur.
Ya da Uzun Uzun...

OKU.

Artisan Kitap Kulübü’ne abone olarak belirlenen ücret karşılığında her ay adresinize 3 adet kitap gönderilir. O ayın Küratörü tarafından seçilen kitaplar tüm üyelerimize her ayın 6’sında (ya da takip eden ilk iş gününde) kargolanır. Kitapları okumak için bir ayınız var.

BULUŞ. 

Abonelerimiz gönderilen kitapları okuduktan sonra o ayın küratörünün katılımıyla kitap buluşmaları düzenleriz. Buluşmalara katılabilmek için ihtiyacınız olan davetiyeleri kitaplarla birlikte gönderiyoruz. Her abonelik kitap kulübü buluşmalarına tek kişilik katılım hakkı verir. Buluşmalara tek abonelikle daha fazla kişi katılabilmek için aile paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

KONUŞ.

Yaptığımız bu kitap buluşmalarında  o ayın kitap seçkisini konuşur, tartışır ve değerlendiririz. Kitap kulübü buluşmalarımızda küratörümüz isterse seçmiş olduğu kitapların yazarını, editörünü ya da ona bu konuda ilham olan kişileri davet edebilir. Süprizlere hazırlıklı olun! Artisan Kitap Kulübü’nde bugüne kadar Aslı Şafak, Emin Çapa, İlker Canikligil, Selçuk Şirin gibi değerli isimler küratör olarak aramızda yer alarak, kitap kulübü buluşmalarımızda oldukça keyifli sohbetler gerçekleştirdiler.

©2020 Artisan Kitap Kulübü ❤ Sevgiyle.

Bizimle iletişime geçin whatsapp